Zadzwoń do nas: +48 42 640 56 60  lub napisz: biuro@dreko.pl

O firmie

Dreko - o firmie

Firma Dreko Meble już od ponad 20 lat proponuje bogatą ofertę w zakresie produkcji mebli. Nasze wyroby charakteryzują się szeroką gamą wzornictwa, kolorów, stylizacji, a także materiałów wykończeniowych. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, wsłuchując się w potrzeby klienta. Staramy się być na bieżąco z trendami i możliwościami, jakie dają nowoczesne technologie. Szukamy też nowatorskich i ponadczasowych rozwiązań, dzięki czemu nasze meble zachowują równowagę między funkcjonalnością i elegancją tworząc odpowiednią atmosferę wnętrza . Nasze wieloletnie doświadczenie i kreatywność oraz fachowe doradztwo podczas wyboru materiałów zagwarantują Państwu pełną satysfakcję i spełnią najbardziej wygórowane potrzeby.

Firmę Dreko Meble tworzy wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Dopełnieniem naszych walorów jest nowoczesny park maszynowy.
Stosujemy najlepsze rozwiązania techniczne, zapewniając najwyższą jakość materiałów i wykonania. Klientom dajemy pełną dowolność w wyborze spośród materiałów dostępnych w kraju i za granicą.

Gwarantujemy terminowość realizacji świadczonych usług i produkowanych wyrobów. Realizujemy projekty przedłożone przez inwestora lub zapewniamy profesjonalne usługi współpracujących z firmą Dreko Meble projektantów wnętrz. Nie są nam straszne nawet najbardziej wymagające pomysły. Łuki, krzywizny i asymetryczne bryły to wyzwania, których podejmujemy się szczególnie chętnie. Przekłada się to na oryginalne rozwiązania z realizacją Państwa zamówień.

Zachęcamy do współpracy.

Dreko Meble

Zapraszamy do kontaktu!
Napisz do nas, zadzwoń lub przyjedź!

Dreko Meble Spółka Jawna
91-222 Łódź, ul. Szczecińska 6C
NIP: 947 198 61 00

 tel. +48 42 640 56 60 
 fax +48 42 640 56 48 
 biuro@dreko.pl
 http://www.dreko.pl